مهلت تست و تعویض لپ تاپ استوک چیست؟  شامل چه مواردی است؟

شما بعد از خرید لپ تاپ استوک از دوباره کالا (هر فروشنده ای از سایت فروشگاهی دوباره کالا) تا 5 روز بعد از تحویل لپ تاپ، می توانید آن را به هر دلیل با لپ تاپ دیگری عوض کنید.
 

مدت زمان شارژدهی لپ تاپ های استوک چقدر است؟

باتری تمام لپ تاپ های استوک در دوباره کالا با گارانتی حداقل تا  75 دقیقه شارژ دهی در صورت استفاده مدیا یا وب گردی با وای فای و روشنایی 200 نیت تصویر می باشد. از طرفی شما میتوانید قبل از خرید لپ تاپ استوک خود، درصد   سلامت باتری را از فروشنده بپرسید
 

نحوه ارسال محصولات دوباره کالا به چه صورت است؟

 • ارسال محصولات با پست، تیپاکس، چاپار و اتوبوس با توجه به انتخاب شما صورت می گیرد. پیشنهاد دوباره کالا استفاده از خدمات تیپاکس و چاپار است
 • هزینه ارسال محصولات  فقط یک بار به عهده دوباره کالا می باشد و بعد از آن برای تعویض و تعمیر هزینه ایاب و ذهاب به عهده مشتری است.
 • ارسال در شهر مشهد با پیک (اسنپ یا تپ سی) صورت می گیرد همینطور مشتریان عزیز می توانند  به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه کنند.
   

گارانتی دوباره کالا چیست و شامل چه مواردی می شود؟

 • لپ تاپ های استوک دارای سه ماه گارانتی رایگان و 5 روز مهلت تست و تعویض می باشنـد.
 • شارژر و باتری  ها فقط یک ماه گارانتـی  رایگان دارند.
 • پکیج های گارانتی دوباره کالا به صورت ترنج (یک ساله - 1500 تومان و شش ماهه - 900 تومان) و نارنج (یک ساله - 1100 تومان و شش ماهه - 600 تومان) می باشد.
 • توجه کنید که گارانتی شما از روز تحویل کالا توسط پیک برای شما محاسبه می شود و گارانتی شامل شارژر و باتری نیست.
 • مخدوش شدن برچسب گارانتـی دوباره کالا، آب خوردگی، هرگونه آسیب فیـزیکی و آپدیت بایوس توسط افراد غیر متخصص  باعث ابطال گارانتـی میـشود.
 • لطفا در هنگام تحویل گرفتن کالا، نسبت به سالم بودن آن (ازلحاظ شکستگی و آبخوردگی) اطمینان حاصل و سپس رسید کالا را امضا نمایید. درغیراینصورت تبعات بعدی به عهده مشتری میباشد. توجه کنید که با قرارداد دوباره کالا با تیپاکس و چاپار تمام محصولات بیمه هستند و در صورت بروز مشکل می توانید آن را تحویل نگیرید.
   

پرداخت هزینه  به چه صورت است؟

هزینه لپتاپ و گارانتی آن در هنگام سفارش به صورت کامل و  اینترنتی دریافت می شود.
 

لپ تاپ دوباره کالا، استوک کدام کشور است؟

لپ تاپ های استوک دوباره کالا، لپ تاپ اروپایی یا آمریکایی هستند.
 

آیا رم لپ تاپ استوک قابل ارتقا است؟

با توجه به مدل لپ تاپ انتخابی شما جواب این سوال  متفاوت است. اما تقریبا همه لپ تاپ های استوک قابلیت ارتقا رم را دارند و شما می توانید در هنگام خرید در قسمت سفارشی سازی لپ تاپ استوک خود،   مقدار رم را تغییر دهید.

آیا پردازنده و کارت گرافیک قابل ارتقا است؟

قابل ارتقا بودن پردازنده یا کارت گرافیک به منزله تغییر این مشخصات در همان لپ تاپ خریداری شده شما است که کمتر اتفاق می افتد و به صورت محدودی ویژگی ارتقا توسط شرکت سازنده در نظر گرفته شده است.

اما توجه کنید که بسیاری از لپ تاپ های استوک با مشخصات متفاوت (در پردازنده و کارت گرافیک) تولید می شوند که شما می توانید در قسمت بررسی  تخصصی هر محصول، انواع پردازنده و گرافیک را مشاهده کنید. و با توجه به نیاز خود از بین فروشنده ها مشخصات انتخابی خود را انتخاب و خرید کنید.

آیا حافظه جانبی قابل ارتقا است؟

لپ تاپ صنعتی یا ورک استیشن چیست؟

لپ تاپ گیمینگ چیست؟

گرید بندی لپ تاپ استوک چیست؟