خرید لپ تاپ استوک ورک استیشن (Workstation)

لپ تاپ استوک ورک استیشن مناسب اجرای چندین کار گرافیکی و مهندسی به صورت همزمان است. لپ تاپ ورک استیشن یا همان لپ تاپ صنعتی در لپ تاپ های استوک جایگاه خوبی بین کاربران دارند زیرا بعد از خرید، از قدرت و عملکرد لپ تاپ ها بسیار راضی  هستند.

لپ تاپ ورک استیشن (صنعتی) چیست؟

به صورت کلی لپ تاپ های ورک استیشن (Workstation) همان لپ تاپ های عادی هستند با قدرت و عملکرد بسیار بهتر که می توانند چندین برنامه را به صورت همزمان برای شما اجرا کنند. لپ تاپ های ورک استیشن ویژگی ها و مشخصات خاصی دارند که آن ها را از سایر لپ تاپ استوک  با کاربری های متفاوت مجزا می سازد. برای آشنایی بیشتر با مزایا و معایب لپ تاپ های ورک استیشن پست لپ تاپ ورک استیشن چیست را در مجله تخصصی دوباره کالا بخوانید.

قیمت لپ تاپ استوک  صنعتی (ورک استیشن)

قیمت لپ تاپ استوک ورک استیشن نسبت به سایر لپ تاپ ها با کاربری متفاوت حتی نسبت به قیمت لپ تاپ استوک گیمینگ نیز بالاتر است. این قیمت بالا به همراه خود سخت افزار قوی و عملکرد عالی را به همراه دارد که باعث می شود تا سال ها بعد این لپ تاپ بتواند نیاز شما را برطرف کند. برای همین لپ تاپ های استوک ورک استیشن می توانند به راحتی نیاز شما را در امور مهندسی و گرافیکی برطرف کنند.

لپ تاپ استوک ورک استیشن در برند ها مختلف

لپ تاپ ورک استیشن  توسط برند های مختلف تولید و عرضه بازار می شود. هر کدام از برند ها ویژگی های متفاوتی را برای ورک استیشن های خود (ایستگاه موبایل کاری) در نظر می گیرند. و آن ها را در سری (نام) های اختصاصی روانه بازار می کنند.

لپ تاپ های ورک‌ استیشن اچ پی (HP) بیشتر با سری zbook شناخته می شوند.

می توانید برای بررسی دقیق لپ تاپ های صنعتی برند اچ پی به صفحه لپ تاپ استوک hp zbook در فروشگاه دوباره کالا مراجعه کنید.

لپ تاپ های ورک استیشن دل (dell) بیشتر با سری precision شناخته می شوند.

لپ تاپ های ورک استیشن لنوو (lenovo) بیشتر با زیر برند تیک پد در سری p شناخته می شوند.